Kategorie: Informace

LPG čerpací stanice nejsou raritou - jen v Plzni jich najdete 12!

LPG čerpací stanice nejsou raritou - jen v Plzni jich najdete 12!Už se vám někdy stalo, že jste se svým autem projížděli kolem benzinové pumpy a po očku pokukovali po cenách LPG, které jsou téměř o polovinu nižší, než ceny benzínu? Spousta lidí by sice ráda kupovala levnější palivo, ale kromě ...

Už se vám někdy stalo, že jste se svým autem projížděli kolem benzinové pumpy a po očku pokukovali po cenách LPG, které jsou téměř o polovinu nižší, než ceny benzínu? Spousta lidí by sice ráda kupovala levnější palivo, ale kromě nutnosti přestavby svého vozidla na LPG pohon je odrazuje i představa, že pro natankování LPG budou muset vyhledávat speciální čerpací stanice.

Pokud služby LPG Servisu Plzeň znáte, tak jistě tušíte, že právě první nejistota takového člověka odpadá, když do našeho servisu v Plzni dorazí a předá nám svoje auto. Po dobu přestavby mu zapůjčíme vůz náhradní a dál jezdí jako obvykle, dokud vůz nepřestavíme, takže odpadají zbytečné nepříjemnosti.

LPG čerpací stanice byly možná raritou ještě před dvaceti lety, dnes se ale jejich absence na cestách nemusíte vůbec obávat. K dispozici jsou po celé republice a v každém městě najdete minimálně jednu, která speciální pumpu nabízí. Pokud navíc jedete na delší výlet do přírody a obáváte se, že LPG vám cestou může dojít a v blízkosti žádná čerpací stanice nebude, můžete auto snadno jedním tlačítkem přepnout na benzinový pohon.

Pokud stále váháte nad přestavbou v našem plzeňském servisu a nevíte, kde potom LPG čerpací stanici ve svém okolí najít, vyzkoušejte speciální mapu čerpacích stanic. Jen v Plzni na ní najdete 12 čerpacích stanic! Tak můžete snadno najít pumpu nejblíže vašemu domovu nebo práci.

Po přestavbě už nebudete muset platit za benzín, sledovat cenu za barel ropy a děsit se, kam až se ceny opět vyšplhají. Investice do LPG se vám totiž už při běžném provozu auta vyplatí. A pokud si stále nejste jistí a máte raději konkrétní čísla, podívejte se na naši kalkulačku úspory, která počítá i s cenou benzínu a LPG na vaší čerpací stanici i se stářím vašeho auta.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.